Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Зарічанська громада» (код ЄДРПОУ: 04334809) був реорганізований і увійшов до складу Володимир-Волинської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Зарічанської територіальної громади
припинила діяльність, увійшла до складу Володимир-Волинської громади

Історична довідка с.Новосілки

Новосілки - село Володимир-Волинського району Волинської області. Знаходиться за 5 км від міста Володимира-Волинського (районний центр) та 83 км від міста Луцька ( обласний центр). Населення села Новосілки , переважно українці, станом на 01.01.2018 року складає 590 жителів, налічується 190дворів. Земля населеного пункту складає 155,7га.

Перші згадки про село датуються початком ХІХ ст. Тоді село належало до Володимирського повіту і підпорядковувалось Хотячівській волості.

Наприкінці ХІХ ст. у селі було 40 дворів і проживало 432 жителі.

Назва населеного пункту сама говорять за себе. «Новосілки» тлумачиться як новозбудоване село. Села з подібними назвами зустрічаються по всій Україні, але наше – особливе, у ньому відчувається дух волинської минувшини. У Новосілках є церква 17 ст., яка збудована при матеріальній підтримці київського і брацлавського воєводи відомого Адама Киселя. Зведена вона на підвищенні і у 17-18 столітті і є пам’яткою архітектури. Церква має оборонний характер, належить до малопоширених на Волині типу хрестоподібних споруд з однією баштою на фасаді.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано