Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Зарічанська громада» (код ЄДРПОУ: 04334809) був реорганізований і увійшов до складу Володимир-Волинської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (066) 203-49-70, (097) 193-50-94, (0432) 55-43-69
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Зарічанської територіальної громади
припинила діяльність, увійшла до складу Володимир-Волинської громади

Зустріч з польськими експертами

Дата: 26.02.2019 15:12
Кількість переглядів: 448

Сьогодні 26.02.2019 р у Зарічанській сільській раді відбулася зустріч з польськими експертами в рамках реалізації проекту   «Курс громадських слухань для ОТГ у Волинській області»,  який  спільно виграли у конкурсі від Програми "RITA" Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя  із Конвентом самоврядної співпраці Польща-Україна (Щецін).  Даний проект розроблений для підготовки органів місцевого самоврядування  щодо  підвищення активності  громади в процесі спільного прийняття рішень. Заплановані  заходи розраховані на здійснення   комплексної   підготовки місцевих органів влади та громадських організацій до проведення громадських консультацій  із жителями, використовуючи польський досвід.  

 

Сьогодні відбулося знайомство з досвідом польських Гмін. Польські експерти згодилися надати свої консультації  та прийняти участь в процесі  розробки Стратегії розвитку нашої громади.

Також  фахівці візьмуть участь у перекладі підручника «Громадські слухання в органах місцевого самоврядування», написаного Збігневом Зиховичем - фахівцем із соціальної активності, за  ініціативи якого  в десятках місцевих органів влади із Західнопоморського регіону прийняли ухвали про громадські слухання. Цей посібник буде універсальним і в подальшому зможе використовуватися  всіма органами місцевого самоврядування.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування